Dlaczego my?

Niespełna 10-letnie doświadczenie

Nie jesteśmy świeżakami na rynku, oddajesz siebie i swoje dziecko w ręce zawodowców.

Uprawnienia do wykonywania zawodu

Nasi trenerzy mają ukończone kursy instruktorskie PZŁF i PZSW lub odpowiednie przeszkolenie do pracy w zawodzie. To zaufane osoby, z wieloletnim doświadczeniem w dyscyplinie. Obecnie jako jedyny klub w Warszawie, mamy trenera uczestniczącego w najwyższym kursie trenerskim World Skate.

Okresowe szkolenia zawodowe

Odnawianie wiedzy to dla nas podstawa, dlatego każdy członek naszej kadry trenerskiej musi przynajmniej raz w roku uczestniczyć w szkoleniach zawodowych. Każdy z nich pochwalić się wieloma certyfikatami! Okresowo organizujemy również wewnętrzne szkolenia i wymiany wiedzy i doświadczeń. Współpracujemy również w trenerami zagranicznymi.

Szkolenia nie tylko z jazdy figurowej

Wiemy, że nie tylko technika jazdy jest niesamowicie istotna, dlatego nasi trenerzy mogą pochwalić się certyfikatami i wiedzą z pobocznych dziedzin takich jak np. psychologia sportu.

Setki wychowanków,
dziesiątki zawodników
i pokaźne wory medali i pucharów

przywozimy je z każdych zawodów 😉 Zarówno tych krajowych jak i międzynarodowych. Zarówno lokalnych jak i rangi Mistrzostw Polski 🙂

Pasja

Zarówno jazda figurowa jak i prowadzenie klubu czy dzielenie się wiedzą z innymi to nasza pasja - dlatego wiele osób zostaje z nami na długie lata i zakochuje się w jeździe figurowej tak samo jak kochamy ją my 🙂

Wsparcie

Tworzymy zgraną rodzinę - wspierającą się zarówno w dobrych jak i złych momentach.

Nie zwlekaj! Dołącz do nas!