Poziomy grup

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Nauczysz się prawidłowej i swobodnej jazdy przodem i tyłem, skręcania, zmiany kierunku jazdy, hamowania, prawidłowego upadania, balansu ciężarem ciała, jazdy na jednej nodze, przekładanki. Pomożemy Ci zdecydować, w jakiej dziedzinie chcesz się specjalizować.

DLA: zapraszamy nastolatków oraz dorosłych którzy zaczynają przygodę na rolkach. Z nami postawisz pierwsze kroki i nauczysz się swobodnego poruszania się na rolkach. W przypadku pierwszego razu, gdy nie jesteś w stanie samemu ustać na rolkach/wrotkach – rekomendujemy 1-2 lekcje indywidualne na początek 🙂

SPRZĘT: dowolny (rekreacyjny też jest ok 🙂 Najprostsze rolki czy wrotki są idealne na początek. 
Gdy przychodzisz na zajęcia na sali sportowej pamiętaj, by przystosować go tak, aby zminimalizować ryzyko zarysowania podłogi tj.
*jasne miękkie koła (choć dobrej jakości czarne też nie powinny zostawić śladów – przetestuj to)
* odkręcenie tylnego hamulca
* zakrywanie klamr jakimś materiałem (butkawry, getry, wywinięte skarpety lub obcięte nogawki od legginsów)

Zajęcia prowadzi Anna Paczyńska

odbywają się : 

PIĄTEK 19:30 – 20:30  SP. 388 ul. Deotymy 25/33

 

 

 

GRUPA POCZĄTKUJĄCA FIGUROWA

Poznasz tajniki jazdy figurowej. Począwszy od wszystkich kroczków, przez spirale i piruety, aż po skoki. Jazda figurowa nie będzie mieć żadnych tajemnic! 🙂 Będziemy pracować spokojnym trybem, dostosowanym do Twoich możliwości i potrzeb.

DLA: nastolatków i dorosłych, którzy pierwszy krok na wrotkach i rolkach mają już za sobą i potrafią  poruszać się przodem.

SPRZĘT: Fajnie jak masz rolki figurowe lub wrotki ze stoperami. Jeśli masz zwykły sprzęt to pomożemy Ci go przystosować i zacząć naukę podstaw 🙂

Zajęcia prowadzi Anna Paczyńska

odbywają się :

WTOREK 18-19 LO. Bolesława Prusa ul. Zwycięzców 7/9

PIĄTEK 17-18 CSiR WUM ul. Ks. Trojdena 2c

GRUPA WRTOKOWA (dla młodych duchem)

Specjalna grupa dla osób dorosłych i nastolatków, jeżdżących na wrotkach prowadzona przez instruktor Klaudię. Grupa ma na celu łączenie świetnej zabawy, nauki i towarzystwa w jednym. Grupa dla tych co pragną spróbować czegoś nowego i dobrze się bawić.

DLA: wszystkich ,którzy pragną z uśmiechem bawić się i poznać tajniki tańca na wrotkach.

SPRZĘT: koniecznie wrotki, obojętnie jakie ale najlepiej kolorowe

Zajęcia prowadzi Klaudia

odbywają się 

PIĄTEK 19:30-20:30 SP. 388 ul. Deotymy 25/33

Grupa ZAWODNICZA

Specjalnie wydzielona grupa dla osób startujących na zawodach i przygotowujących się do nich. Specjalistyczny program treningowy, dodatkowe zajęcia takie jak psychologia sportu, czy zajęcia choreograficzne, baletowe, taneczne czy teatralne pozwolą na szybki przyrost umiejętności i poważne podejście do sportu. 

DLA: zawodników Arum i AZS. Minimalny poziom to: piruet na 2ch nogach, półskoki (3 skakana, półflip, spirala na 1 nodze utrzymana przez min 3 sek)

SPRZĘT: Konieczny sprzęt do jazdy figurowej

Zajęcia prowadzi Anna Paczyńska i Łukasz Sibiński

odbywają się 

CZWARTEK 17-18 LO. Bolesława Prusa ul. Zwycięzców 7/9

NIEDZIELA 18-120:30 CSiR WUM ul. Ks. Trojdena 2c

!!! Chcesz spróbować swoich sił na zawodach, ale nie jesteś pewny/a czy poradzisz sobie w grupie zawodniczej? Nie wiesz co wybrać – rekreacja czy zawodnik? Przeczytaj ten artykuł, rozwieje Twoje wątpliwości! 🙂
Kliknij TUTAJ