Poziomy grup

rekreacja wstępna

Nauczysz się prawidłowej i swobodnej jazdy przodem i tyłem, skręcania, zmiany kierunku jazdy, hamowania, prawidłowego upadania, balansu ciężarem ciała, jazdy na jednej nodze, przekładanki. Pomożemy Ci zdecydować, w jakiej dziedzinie chcesz się specjalizować.

DLA: osób swobodnie poruszających się na rolkach i wrotkach bez limitu wieku i ograniczeń sprzętowych. W przypadku pierwszego razu, gdy nie jesteś w stanie samemu ustać na rolkach/wrotkach – rekomendujemy 1-2 lekcje indywidualne na początek 🙂

SPRZĘT: dowolny (rekreacyjny też jest ok 🙂 
Gdy przychodzisz na zajęcia na sali sportowej pamiętaj, by przystosować go tak, aby zminimalizować ryzyko zarysowania podłogi tj.
*jasne miękkie koła (choć dobrej jakości czarne też nie powinny zostawić śladów – przetestuj to)
* odkręcenie tylnego hamulca
* zakrywanie klamr jakimś materiałem (butkawry, getry, wywinięte skarpety lub obcięte nogawki od legginsów)

rekREACJA FIGUROWA

Poznasz tajniki jazdy figurowej. Począwszy od wszystkich kroczków, przez spirale i piruety, aż po skoki. Jazda figurowa nie będzie mieć żadnych tajemnic! 🙂 Będziemy pracować spokojnym trybem, dostosowanym do Twoich możliwości i potrzeb.

DLA: osób które opanowały już podstawy jazdy i potrafią swobodnie poruszać się na jednej nodze przodem i tyłem, zmieniać kierunek jazdy, hamować, wykonać przekładankę przodem i tyłem.

SPRZĘT: Konieczne rolki figurowe lub wrotki ze stoperami. 

ZAWODNICZA

Specjalnie wydzielona grupa dla osób startujących na zawodach i przygotowujących się do nich. Specjalistyczny program treningowy, dodatkowe zajęcia takie jak psychologia sportu, czy zajęcia choreograficzne, baletowe, taneczne czy teatralne pozwolą na szybki przyrost umiejętności i poważne podejście do sportu. 

DLA: zawodników Arum i AZS. Minimalny poziom to: piruet na 2ch nogach, półskoki (3 skakana, półflip, spirala na 1 nodze utrzymana przez min 3 sek)

SPRZĘT: Konieczny sprzęt do jazdy figurowej

!!! Chcesz spróbować swoich sił na zawodach, ale nie jesteś pewny/a czy poradzisz sobie w grupie zawodniczej? Nie wiesz co wybrać – rekreacja czy zawodnik? Przeczytaj ten artykuł, rozwieje Twoje wątpliwości! 🙂
Kliknij TUTAJ