Nauczysz się prawidłowej i swobodnej jazdy przodem i tyłem, skręcania, zmiany kierunku jazdy, hamowania, prawidłowego upadania, balansu ciężarem ciała, jazdy na jednej nodze, przekładanki. Pomożemy Ci zdecydować, w jakiej dziedzinie chcesz się specjalizować.
DLA: osób swobodnie poruszających się na rolkach i wrotkach bez limitu wieku i ograniczeń sprzętowych. W przypadku pierwszego razu, gdy nie jesteś w stanie samemu ustać na rolkach/wrotkach – rekomendujemy 1-2 lekcje indywidualne na początek 🙂
SPRZĘT: dowolny (rekreacyjny też jest ok 🙂 Gdy przychodzisz na zajęcia na sali sportowej pamiętaj, by przystosować go tak, aby zminimalizować ryzyko zarysowania podłogi tj. *jasne miękkie koła (choć dobrej jakości czarne też nie powinny zostawić śladów – przetestuj to) * odkręcenie tylnego hamulca * zakrywanie klamr jakimś materiałem (butkawry, getry, wywinięte skarpety lub obcięte nogawki od legginsów)
rekREACJA FIGUROWA
Poznasz tajniki jazdy figurowej. Począwszy od wszystkich kroczków, przez spirale i piruety, aż po skoki. Jazda figurowa nie będzie mieć żadnych tajemnic! 🙂 Będziemy pracować spokojnym trybem, dostosowanym do Twoich możliwości i potrzeb.
DLA: osób które opanowały już podstawy jazdy i potrafią swobodnie poruszać się na jednej nodze przodem i tyłem, zmieniać kierunek jazdy, hamować, wykonać przekładankę przodem i tyłem.
SPRZĘT: Konieczne rolki figurowe lub wrotki ze stoperami.
ZAWODNICZA
Specjalnie wydzielona grupa dla osób startujących na zawodach i przygotowujących się do nich. Specjalistyczny program treningowy, dodatkowe zajęcia takie jak psychologia sportu, czy zajęcia choreograficzne, baletowe, taneczne czy teatralne pozwolą na szybki przyrost umiejętności i poważne podejście do sportu.
DLA: zawodników Arum i AZS. Minimalny poziom to: piruet na 2ch nogach, półskoki (3 skakana, półflip, spirala na 1 nodze utrzymana przez min 3 sek)
SPRZĘT: Konieczny sprzęt do jazdy figurowej
!!! Chcesz spróbować swoich sił na zawodach, ale nie jesteś pewny/a czy poradzisz sobie w grupie zawodniczej? Nie wiesz co wybrać – rekreacja czy zawodnik? Przeczytaj ten artykuł, rozwieje Twoje wątpliwości! 🙂 Kliknij TUTAJ