Rekreacja czy zawodnik?

REKREACJA

GRUPA PODSTAWOWA – brak
GRUPA PODSTAWOWA FIGUROWA – opanowane podstawy jazdy. Jazda na jednej nodze (choć szybkie 3 sekundy), próby jazdy tyłem (nie musi wychodzić ale liczy się odwaga) 

GRUPA PODSTAWOWA – sprzęt rekreacyjny lub figurowy; łyżwy figurowe lub hokejowe
GRUPA PODSTAWOWA- sprzęt rekreacyjny lub figurowy; łyżwy figurowe lub hokejowe

Dla każdego! 
Bez względu na wiek – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Bez względu na płeć – dla pań i panów, chłopców i dziewczynek.
Bez względu na poziom zaawansowania – zapraszamy od podstaw i tych już całkiem zaawansowanych.
Bez względu na regularność i częstotliwość chodzenia – możesz wpaść do nas kilka razy w miesiącu, albo kilka razy w tygodniu – to zależy tylko od Ciebie!
Trenujesz bez żadnych zobowiązań, tylko dla własnej przyjemności.

Rejestracja do grup rekreacyjnych odbywa się przez system Fitssey. Na zajęcia można dołączyć w każdej chwili! Zapraszamy! Aby zapisać się – kliknij TUTAJ

ZAWODNICY

Półskoki (trójka skakana, półflip); mile widziane również pozostałe skoki pojedyncze (zwłaszcza salchow, toeloop)
Piruet stany na dwóch nogach
Spirala na 1 nodze utrzymana min. 3 sek

Obowiązkowo sprzęt specjalistyczny do jazdy figurowej – rolki lub wrotki.

Dla tych którzy chcą coś więcej niż tylko przychodzenie na zajęcia.
Dla tych, którzy pragną rozwijać się szybko i w różnych dziedzinach – grupa zawodnicza ma bowiem wiele innych zajęć np. taneczne, baletowe czy teatralne.

Dla tych, którzy marzą o występach w pięknych strojach.

Grupa zawodnicza to zgrana ekipa, mnóstwo przywilejów, ale również obowiązki.

Brak ograniczeń wiekowych – zapraszamy również dzieci. Pamiętajcie jednak, że w grupie zawodniczej skupiamy się przede wszystkim na treningu – tu nie ma miejsca na zabawę!

Brak również gónej granicy wiekowej – nasza najstarsza zawodniczka ma ponad 40 lat!

 • trening w zamkniętej grupie przez cały rok
 • specjalistyczny program treningowy ułożony tak, by nauczyć Cię jak najwięcej
 • dodatkowe zajęcia z innych dziedzin (psychologia sportu, tańce, balet)
 • reprezentacja klubu podczas eventów i pokazów – również tych komercyjnych, na których masz możliwość zarobku!
 • niskie ceny – dzięki zapisaniu się od razu na cały rok szkolny cena za pojedynczy trening wychodzi znacznie niższa niż w przypadku grup rekreacyjnych
 • treningi w prestiżowych miejscach – zawodnicy to osoby, które nas reprezentują, dlatego zapewniamy im najlepsze warunki, jakie tylko możemy – min klimatyzowaną halę ze świetnym dojazdem
 • bezpłatnie układana choreografia (jedna w sezonie)
 • gwarancja treningów – w przypadku lockdownu zawodników ratujemy jak się da – stypendiami lub w ostateczności trybem online. Trenujemy cały czas!
 • Indywidualne podejście – to grupa w której wszyscy się znamy i bardzo wspieramy. Nie zostawimy CIę samego – czy to na sportowym polu czy na zupełnie prywatnym jeśli tylko będziesz tego potrzebować
 • regularne uczestnictwo w treningach (grupa zawodnicza to 3-4 treningi w tygodniu)
 • start na min. 1 zawodach w sezonie – krajowych czy zagranicznych – to już Twój wybór!
 • zapisanie się od razu na cały rok szkolny – optymalizacja programu treningowego następuje min dzięki zamkniętej grupie; zależy nam również na stworzeniu zgranej silnej drużyny. Dlatego dołączenie do grupy w takcie roku szkolnego odbywa się tylko za zgodą trenerów w wyjątkowych przypadkach.
 • opłata za zajęcia z góry za cały rok szkolny – dla komfortu uczestników jest ona podzielona na raty, jednak przy zapisie do grupy zawodniczej podpisywana jest umowa zobowiązująca do opłacenia wszystkich rat
 • poważne podejście do sportu

Aby dołączyć do grupy zawodniczej, napisz do nas maila na arumwarszawa@gmail.com – z krótkim opisem siebie (sprzęt, wiek, umiejętności). 

Zapisz się na zajęcia i zobacz czy chcesz zostać zawodnikiem. 

Q & A

CZY MOGĘ STARTOWAĆ NA ZAWODACH BĘDĄC W GRUPIE REKREACYJNEJ?

Możesz. Pamiętaj jednak, że nie jest to tak optymalne przygotowanie jak w grupie zawodniczej. Układanie programu jest również dodatkowo płatne.

CO W RAZIE KONTUZJI, WYJAZDU CZY INNEJ NIEDYSPOZYCJI?

W grupie zawodniczej ustalamy induwidualnie rozwiązanie najbardziej optymalne dla Ciebie (np dostosowany pod Twoje możliwości program treningowy). W grupie rekreacyjnej po prostu przerywasz treningi do czasu, kiedy będziesz mógł/mogła na nie wrócić.

CHCIAŁBYM/CHCIAŁABYM DOŁĄCZYĆ DO GRUPY ZAWODNICZEJ ALE NIE JESTEM PEWIEN/PEWNA CZY DAM RADĘ POZIOMOWO

Napisz do nas na arumwarszawa@gmail.com przedstawiając siebie i wpadnij na jeden z treningów grupy zawodniczej. Zobaczymy, pogadamy i zaproponujemy najlepsze dla CIebie rozwiązanie 🙂

CZY JEST DZIECIĘCA / DOROSŁA GRUPA ZAWODNICZA?

Grupa zawodnicza jest jedna i zapraszamy do niej zarówno dzieci jak i dorosłych. Wiek w zasadzie nie ma znaczenia, bardziej liczy się poziom jazdy i podejście do sportu (chęć profesjonalnych treningów i przygotowania się do startu na zawodach). Grupa zawodnicza jest bardzo zróżnicowana wiekowo, ale towarzyszy temu atmosfera wzajemnego wsparcia. Sam trening od strony technicznej jest bardzo podobny bez względu na to czy trenuje 8latek czy 38latek.